A Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 22. alkalommal hirdette meg a Szépkiejtési és olvasási versenyt, melyen iskolánkat Wittmann Máté 3. osztályos tanuló képviselte szép eredménnyel.

A Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola és a Kedvenc rejtvényújság szerkesztősége által meghirdetett Szudoku versenyen Bodó Liliána Mária 3. osztályos tanuló képviselte iskolánkat.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, a Vidékfejlesztési Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma az Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap alkalmából „A MI UTCÁNK, A MI JÖVŐNK” címmel kreatív pályázatot hirdetett, melyre a 3. osztályosok egy társasjátékot terveztek és készítettek el. A 2100 pályamű közül különdíjjal jutalmazták az osztályt. Az oklevél mellé 10 000 forintos Libri könyvutalványt kaptak a gyerekek.

Felkészítő tanáruk: Horváthné Zsédely Annamária