A 2021/2022-es tanév II.félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

 

Kitűnő tanulmányi eredményű tanulók:

1.osztály: Rácskai Rebeka, Rechner Lilla

2. osztály: Kuhinkó Réka, Mázló Botond Benett, Németh Dániel, Nikolics Ruben Andzseló,     Pókó Tamás, Stadler Levente

3.osztály: Barbély Barnabás, Hegedüs-Ari Júlia, Siliga Ákos Levente, Volkensdorfer Hanga

4.osztály: Malina Erik Gyula

5.osztály: Balom Zorka

6.osztály: Csete Natália

8.osztály: Komjáti Kíra

Jeles tanulmányi eredményű tanulók:

1.osztály:  Földi Rebeka

2.osztály:  Berkes Erik Levente, Péter Krisztián, Szabó Krisztián, Magosi Dominik István, Várkonyi Balázs

4.osztály: Molnár Kristóf

 

 A 8 év alatt kiemelkedő teljesítményéért és példamutató magatartásáért Komjáti Kíra részesült dicséretben.

 Az iskolai márványtáblára Komjáti Kíra 8.osztályos tanuló neve került, aki kitűnő tanulmányi eredményével és példamutató magatartásával kiérdemelte ezt az elismerést.

 

 

A 2021/2022-es tanév I.félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

 

Kitűnő tanulmányi eredményű tanulók:

1.osztály: Juhász Rebeka, Rácskai Rebeka, Rechner Lilla

2.osztály: Berkes Erik Levente, Kuhinkó Réka, Németh Dávid, Nikolics Ruben Andzseló,   Péter Krisztián, Pókó Tamás, Stadler Levente, Szabó Krisztián, Szekfü Botond

3.osztály:Barbély Barnabás, Hegedüs-Ari Júlia,Siliga Ákos Levente, Volkensdorfer Hanga

4.osztály:  Malina Erik Gyula

5.osztály: Balom Zorka

8.osztály: Komjáti Kíra

 

Jeles tanulmányi eredményű tanulók:

2.osztály: Fekete-Berke Dorina, Mázló Botond, Sziklai Zoltán, Tamás Anna

3.osztály: Nehéz Petra

4.osztály: Molnár Kristóf

6.osztály: Csete Natália

 

Szívből gratulálunk e kiváló teljesítményekhez!

 

A 2020/2021-es tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

Kitűnő tanulmányi eredményű tanulók:

 

1.osztály:

Berkes Erik Levente

Kuhinkó Réka

Németh Dániel

Pókó Tamás

Stadler Levente

Szekfü Botond

Tamás Anna

2.osztály:

Barbély Barnabás

Bodri Barnabás

Hegedüs-Ari Júlia

Siliga Ákos Levente

Volkensdorfer Hanga

4.osztály:

Balom Zorka

Barbély Benedek

Bodri Leila Kata

5.osztály:

Csete Natália

7.osztály:

Komjáti Kíra

Jeles tanulmányi eredményű tanulók:

1.osztály:

Nikolics Ruben Andzseló

Orosz Natasa

Szabó Krisztián

3.osztály:

Malina Erik Gyula

4.osztály:

Sütő Luca

5.osztály:

Sütő Réka

8.osztály:

Berkes Lara

Fister Dorina

 

Az alsó tagozaton kiemelkedő teljesítményéért és példamutató magatartásáért

Barbély Benedek részesült dicséretben

A felső tagozaton kiemelkedő teljesítményéért és példamutató magatartásáért

Fister Dorina részesült dicséretben

 

Az iskolai márványtáblára Fister Dorina 8. osztályos tanuló neve került, aki kitűnő tanulmányi eredményével és példamutató magatartásával kiérdemelte ezt az elismerést.

 

 

A 2020/2021-es tanév első félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

 

Kitűnők

1.osztály:

Berkes Erik Levente

Kuhinkó Réka

Németh Dániel

Nikolics Ruben Andzseló

Szegfü Botond

 

2.osztály:

Siliga Ákos Levente

Bodri Barnabás

Volkensdorfer Hanga

 

4.osztály:

Balom Zorka

Barbély Benedek

Bodri Leila Kata

 

5.osztály:

Csete Natália

 

7.osztály:

Komjáti Kíra

 

8.osztály:

Berkes Lara

 

 

Jelesek

1.osztály:

Orosz Natasa

Péter Krisztián

Pókó Tamás

Stadler Levente

Szabó Blanka Kata

Szabó Krisztián

Tamás Anna

 

2.osztály:

Hegedüs-Ari Júlia

Barbély Barnabás

 

4.osztály:

Sütő Luca

 

5.osztály:

Prátscher Dominik

Sütő Réka

 

A 2019/ 2020-as tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

 

Kitűnők:

1.osztály:

Barbély Barnabás

Bodri Barnabás

Hegedüs-Ari Júlia

Siliga Ákos

Volkensdorfer Hanga

2. osztály:

Malina Erik Gyula

3.osztály:

Balom Zorka

Barbély Benedek

4.osztály:

Csete Natália

Hegedüs-Ari Nóra

6.osztály:

Komjáti Kíra

7.osztály:

Berkes Lara

8.osztály:

Regecz Hanna

 

Jelesek:

2.osztály:

Szemenyei Noé

3.osztály:

Bodri Leila Kata

Sütő Luca

4.osztály:

Sütő Réka

Prátscher Dominik

8.osztály:

Bognár Barbara

 

Az iskolai márványtáblára Regecz Hanna 8. osztályos tanuló neve került, aki kitűnő tanulmányi eredményével és példamutató magatartásával kiérdemelte ezt az elismerést.

 

A 2019/ 2020-as tanév I.félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók

 

Kitűnő:

1.osztály:

Bodri Barnabás

Hegedüs-Ari Júlia

Siliga Ákos Levente

Volkensdorfer Hanga

 

2.osztály:

Malina Erik Gyula

 

3.osztály:

Balom Zorka

Barbély Benedek

 

4.osztály:

Hegedüs-Ari Nóra

Prátscher Dominik

 

6.osztály:

Komjáti Kíra

 

8.osztály:

Bognár Barbara

Regecz Hanna

 

Jeles:

2.osztály:

Gajdán Benett

Szemenyei Noé

3.osztály.

Bodri Leila

Sütő Luca

Vizi Zsófia

 

4.osztály:

Csete Natália

Nagy Cintia Víta

Sütő Réka

 

7.osztály:

Berkes Lara

 

 

 

A 2018 / 2019.tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulók

 

Kitűnők:

1.osztály: Gajdán Benett

                 Malina Erik Gula

                 Szemenyei Noé

2.osztály: Bodri Leila Kata

                 Krihó Eszter

                 Sütő Luca

3.osztály: Csete Natália

                  Hegedüs-Ari Nóra

                  Prátscher Dominik

                  Sütő Réka

4.osztály: Fister Bálint

                 Hegedüs-Ari Mátyás

                 Vizi Zsófia

5.osztály: Komjáti Kíra

6.osztály: Fister Dorina

7.osztály: Regecz Hanna

 

Jelesek:

1. osztály:Molnár Kristóf

                  Németh Noémi

                  Péntek Ádám

2. osztály: Balom Zorka

                  Barbély Benedek

                  Vizi Sára

3. osztály: Nagy Cintia Víta

4. osztály: Kovács Lili

6. osztály: Berkes Lara

Az alsó tagozaton 4 éven át kiemelkedő teljesítményt nyújtott

Hegedüs-Ari Mátyás

 

 

 

A 2018/2019.tanév első félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulók

 

Kitűnők:

1.osztály:  Szemenyei Noé

2.osztály:  Barbély Benedek

                   Borics Mihály

                  Vizi Sára

3.osztály: Csete Natália

                  Hegedüs-Ari Nóra

                   Sütő Réka

                   Prátscher Dominik

4.osztály:  Fister Bálint

                    Hegedüs-Ari Mátyás

                    Hollósi Bence

                    Kovács Lili

5.osztály:    Komjáti Kíra

 

A 2018/2019.tanév első félévében jeles tanulmányi eredményt elért tanulók

 

2.osztály:   Bálint Hanna

                   Balom Zorka

                   Bartók Angyalka

                   Bodri Leila               

                   Krihó Eszter

                   Rózsa Alíz

                   Sütő Luca

3.osztály:    Helt Lili

4.osztály:    Vizi Zsófia

6.osztály:    Berkes Lara

                    Fister Dorina

 

 

  A 2017/2018.tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulók

 

1.osztály:

Balom Zorka

Barbély Benedek

Bodri Leila Kata

Krihó Eszter

Sütő Luca

Vizi Sára

2.osztály:

Csete Natália

Hegedüs-Ari Nóra

Nagy Cintia Víta

Prátscher Dominik

Sütő Réka

3.osztály:

Hegedüs-Ari Mátyás

Hollósi Bence

Kovács Lili

Vizi Zsófia

4.osztály:

Komjáti Kíra

Szakács Gábor

5.osztály:

Fister Dorina

 

 

A 2017/2018.tanévben jeles tanulmányi eredményt elért tanulók

 

1.osztály:

Jól megfelelt:

Bartók Angyalka

Kun Martin Ottó

Vincze Tamás

Bálint Hanna

 

3.osztály:

Fister Bálint

4.osztály:

Prátscher Dániel

5.osztály:

Berkes Lara

Kun Ivette Alexa

6.osztály:

Regecz Hanna

 

 

Az alsó tagozaton 4 éven át kiemelkedő teljesítményt nyújtott:

Komjáti Kíra

A felső tagozaton 4 éven át kiemelkedő teljesítményt nyújtott:

 Szemenyei Péter

 

 

A 2017/2018.tanév I.félévében kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulók

 

1.osztály:

 Kitűnő: Balom Zorka,Bartók Angyalka Titanilla,Bodri Leila Kata,Krihó Eszter,Sütő Luca, Vizi Sára

Jeles: Barbély Benedek

2.osztály:

Kitűnő:Hegedüs-Ari Nóra

Jeles:Csete Natália,Nagy Cintia Víta,Prátscher Dominik,Sütő Réka

3.osztály:

Kitűnő:Hegedüs-Ari Mátyás,Hollósi Bence József,Kovács Lili,Vizi Zsófia

Jeles:Fister Bálint

4.osztály:

Kitűnő:Komjáti Kíra

Jeles: Szakács Gábor

5.osztály:

Jeles: Berkes Lara, Fister Dorina

6.osztály

Kitűnő:Regecz Hanna

Jeles: Bognár Barbara

 

A 2016/ 2017.tanévben kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulók

 

1.osztály:

Csete Natália

Hegedüs-Ari Nóra

Nagy Cintia Víta

Sütő Réka

2.osztály:

Fister Bálint

Hegedüs-Ari Mátyás

Hollósi Bence József

Kovács Lili

Vizi Zsófia

3.osztály:

Komjáti Kíra

4.osztály:

Fister Dorina

8.osztály:

Deszát Laura

A 2016/ 2017.tanévben jeles tanulmányi eredményt elért tanulók

 

1.osztály:

Bognár Ferenc

Prátscher Dominik

3.osztály:

Rózsa Gábor

Szakács Gábor

4.osztály:

Berkes Lara

5.osztály:

Regecz Hanna

8.osztály:

Kovács Bence

 

Az alsó tagozaton  4 éven át kiemelkedő tanulmányi eredményt nyújtott FisterDorina

Az felső tagozaton  4 éven át kiemelkedő tanulmányi eredményt nyújtott Berényi Anna Dóra

 

A dicsőségfalra, az iskolai márványtáblára Deszát Laura Sára 8. osztályos tanuló neve került fel.

 

 

 

A 2016/2017.tanév I. félévében kiemelkedő tanulmányi eredményt elért tanulók

 

Az 1. osztályban”Kiválóan megfelelt”:    Csete Natália

                                                         Hegedüs-Ari Nóra

                                                         Nagy Cintia Víta

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el:

2.osztály:                                          Fister Bálint

                                                        Hegedüs-Ari Mátyás

                                                        Hollósi Bence

                                                        Kovács Lili

                                                        Vizi Zsófia

3.osztály:                                          Komjáti Kíra

4.osztály:                                          Fister Dorina

5.osztály:                                          Regecz Hanna

8.osztály:                                          Berényi Anna

                                                        Deszát Laura

 
 
 
 
 

Június 22-én ünnepélyes műsor keretében lezártuk a 2015/2016. tanévet. Számot vetettünk a tanév munkájáról. A legsikeresebben teljesítő tanulóink névsorát osztály szerinti felsorolásban  az alábbiakban olvashatják:

1. osztály

Kitűnő tanulók: Hegedüs-Ari Mátyás, Hollósi Bence, Kovács Lili

Jeles tanulók: Fister Bálint, Vizi Zsófia

 

2. osztály

Kitűnő tanulók: Komjáti Kíra, Rózsa Gábor

Jeles tanulók: Dunavölgyi Adrienn, Szakács Gábor

 

3. osztály

Kitűnő tanulók: Fister Dorina, Nehéz Viktória

Jeles tanuló: Berkes Lara

 

4. osztály

Kitűnő tanulók: Bodó Liliána Mária, Pap Vivien Eszter

Jeles tanuló: Regecz Hanna

 

5. osztály

Jeles tanuló: Kolmer Jázmin

 

6. osztály

Kitűnő tanuló: Pásztóhy László Ádám

Jeles tanulók: Regecz Dávid, Szemenyei Péter

 

7. osztály

Kitűnő tanulók: Berényi Anna Dóra, Deszát Laura

 

8. osztály

Kitűnő tanuló: Balogh Attila

2014-ben hagyományként bevezettük, hogy minden tanévben felkerül az iskola falán elhelyezett márványtáblára annak a tanulónak a neve, akire többéves tanulmányi és közösségi munkája alapján büszke lehet az iskola  nevelő - és tanulóközössége. Az elmúlt tanévben ezt a jogos megtiszteltetést Varga Máté Ferenc érdemelte ki.

 

 

A 2015/2016.tanév első félévében kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulóink:

1.osztály:

Hegedüs-Ari Mátyás

Hollósi Bence

Kovács Lili

Vizi Zsófia

2. osztály:

Komjáti Kíra

Rózsa Gábor

Szakács Gábor

3. osztály:

Fister Dorina

4. osztály:

Bodó Liliána

Pap Vivien Eszter

Regecz Hanna

Wittmann Máté

6. osztály:

Pásztohy László

Szemenyei Péter

7. osztály:

Deszát Laura

8. osztály:

Balogh Attila

 
A 2015/2016.tanév első félévében jeles tanulmányi eredményt elért tanulóink:

1. osztály:

Szemenyei Míra

2. osztály:

Bognár Dániel

Dunavölgyi Adrienn

Dunavölgyi Máté

Galambos Máté

Jezsoviczki László

Nagy Mirella

Papp Levente

3. osztály:

Berkes Lara

Bese Jázmin

Kun Ivette Alexa

Nehéz Viktória

4. osztály:

Bognár Barbara

7.osztály:

Berényi Anna Dóra

 

Kun Ivette Alexa 1. helyezést ért el korcsoportjában a mezei futó diákolimpia megyei döntőjén.
Felkészítője: Őze Tibor
 
A 2014/2015-ös tanévben kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulóink:
 
1.osztály:
 
Komjáti Kíra
 
2.osztály:
 
Berkes Lara
Bese Jázmin
Fister Dorina
Zámbó Dániel
 
3.osztály:
 
Bodó Liliána
Bognár Barbara
Pap Vivien
Regecz Hanna
Wittmann Máté
 
4.osztály:
 
Lukács Petra
 
5.osztály:
 
Pásztohy László
Szemenyei Péter
 
6.osztály:
 
Berényi Anna
Deszát Laura
 
 
A 2014/2015-ös tanévben jeles tanulmányi eredményt elért tanulóink:
 
1.osztály:
 
Dunavölgyi Adrienn
Dunavölgyi Máté
Bognár Dániel
Rózsa Gábor
Nagy Mirella
Prátscher Dániel
Szakács Gábor
 
2.osztály:
 
Kun Ivette
Szemenyei Mózes
 
4.osztály:
 
Hanka Szabina
Kolmer Jázmin
 
7.osztály:
 
Balogh Attila
 
Az alsó tagozatos négyéves kitűnő tanulmányi eredményéért igazgatói dicséretben részesült Lukács Petra Emma 4. osztályos tanuló.
 
A felső tagozatos négyéves kitűnő tanulmányi eredményéért igazgatói dicséretben részesült Berényi Luca Sára 8. osztályos tanuló.
 
Az iskola falán elhelyezett márványtáblára Berényi Luca Sára neve került fel, akire büszkék vagyunk, ugyanis tanulmányi munkájával, eredményeivel öregbítette iskolánk hírnevét.
 
 
 
 
A 2013/2014-es tanévben kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulóink

1. osztály:

Bese Jázmin Amanda

Fister Dorina

Nehéz Viktória

Siddiq Hejran

Szemenyei Mózes

2. osztály:

Bodó Liliána Mária

Bognár Barbara

Pap Vivien Eszter

Regecz Hanna

Wittmann Máté

3. osztály:

Kolmer Jázmin

Lovászy Dominik

Lukácsa Petra Emma

4. osztály:

Baranyai Lőrinc

Pásztohy László Ádám

Regecz Dávid Zsolt

5. osztály:

Deszát Laura Sára

8.osztály:

Kovács Zsófia

 

 

A 2013/2014-es tanévben jeles tanulmányi eredményt elért tanulóink

 

1.osztály:

Berkes Lara

Kun Ivette Alexa

3.osztály:

Hanka Szabina

4.osztály:

Klement Benjamin

Szemenyei Péter

5.osztály:

Berényi Anna Dóra

6.osztály:

Balogh Attila

 

 

Az alsó tagozatos négyéves kitűnő tanulmányi eredményéért igazgatói dicséretben részesült Pásztohy László Ádám 4. osztályos tanuló

 

A felső tagozatos négyéves kitűnő tanulmányi eredményéért igazgatói dicséretben részesült Kovács Zsófia 8.osztályos tanuló

 

Az iskola falán elhelyezett márványtáblára elsőként Lovászy Dóra neve került fel, akire büszkék vagyunk, ugyanis közösségi munkájával, eredményeivel öregbítette iskolánk hírnevét

 
 
 
 
"MÉ-DIÁK 2014" Mozgókép-és médiaismereti verseny
I.helyezés.
Csapattagok: Lovászy Dóra, Csikesz Péter, Horváth Márton
Felkészítő tanáruk: Sárkány Gyula
 
 
 
A "Környezetvédelem a jövőnkért"elnevezésű vetélkedőn
kiemelkedő teljesítményt ért el a Berényi Luca, Holl Ádám és Lovászy Dóra
alkotta csapat.
Felkészítő tanáruk: Pásztohy-Baranyai Katalin
 
 
Fejér Megyei Honismereti Egyesület vetélkedője
II. helyezés: Mátyás Király csodacsapata: Hombolygó Dániel, Klement Benjamin Gergely, Pásztóhy László Ádám
Felkészítőjük: Molnárné Tóth Gyöngyi tanító néni
 
 
Megyei NyelvÉSZ verseny
II. helyezés, Pásztóhy László Ádám, 4. osztályos tanuló
Felkészítője Molnárné Tóth Gyöngyi
 
 
Országos tekebajnokság (Sopron)
III. helyezést ért el a lányok korcsoportjában: Hegedüs Tímea
IV. helyezést ért el a fiúk korcsoportjában: Bognár Norbert
Felkészítőjük: Csehi Sándor
 
 
,,Jeles napok, ünnepi szokások a hagyományok tükrében"
megyei néprajzi versenyen elért II: helyezés

A csapat tagjai:
 
Baranyai Lőrinc
Klement Benjamin
Pásztohy László
Regecz Dávid
Felkészítő tanár: Molnárné Tóth Gyöngyi
--
 
 
Benedek Elek születésnapja alkalmából hirdetett rajzpályázat
 

Regecz Dávid 4.osztályos tanuló      III.helyezés

   
Felkészítő pedagógus: Horváthné Zsédely Annamária

klik030114001.e-kreta.hu

E-ügyintézés elérhetősége:

eugyintezes.e-kreta.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

Oldalainkon HTTP sütiket használunk a jobb működésért.

  Elfogadom a sütiket erről az oldalról.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk