A Szolnokon rendezett országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny döntőjén 9. helyezést ért el Kovács Lili és Vizi Zsófia 7.osztályos tanulónk. A gyerekeket felkészítette Ács Miklós tanár úr. Szívből gratulálunk a kiemelkedő teljesítményhez!

A Felsővárosi Általános Iskola által rendezett Víz világnapi versenyen iskolánk 7.osztályos tanulói: Bartók Letícia, Kovács Lili és Vizi Zsófia III. helyezest értek el. A gyerekeket felkészítette Ács Miklós tanár úr. Szívből gratulálunk a kiemelkedő teljesítményhez!

A Batthyány Lajos Általános Iskola rendezte meg Arany János Toldi című elbeszélő költeményéhez kapcsolódó,6.osztályosok számára kiírt versenyét. Csete Natália és Helt Lili, Sütő Réka és Zöld Bettina, valamint Módi Réka vett részt a megmérettetésen. A döntőt május 4-én rendezik Szabadbattyánban. A tanulókat a versenyre Lengyel Valéria tanárnő készítette fel. Gratulálunk a kitűnő teljesítményhez!