Ebben a tanévben az országos kompetenciamérést digitális módon kellett végrehajtani az iskolákban az Oktatási Hivatal útmutatása alapján. A 8.osztályosok az első mérési napon szövegértésből és matematikából, a második napon természettudományból és angol nyelvből mérették meg magukat, adtak számot kompetenciáik szintjeiről. Reméljük, hogy mindenki a legjobb tudása szerint dolgozott. Hamarosan a 6.osztályosok kompetenciamérése következik, most nekik drukkolunk.

 

A világ legolvasottabb könyve

 

Mèg a tavalyi èvben benevezte Cseténé Szabados Amrita tanárnő az 5. osztályosok közül Balom Zorkàt, Németh Krisztiànt ès Vizi Sárát egy levelezős projektversenyre, Biblia - a vilàg legolvasottabb könyve címmel. Megbetegedès miatt az osztályból segìtett a feladatok megoldásában Bartók Angyalka, Pető Levente ès Tili Tirza is.Több mint 70 csapatból az előkelő 2.helyezèst èrtèk el, melyért megkapták már a megérdemelt jutalmukat. Jó volt làtni, ahogy a gyerekek megosztottàk egymás közt az ajándékokat. Nagyon büszkék vagyunk, gratulálunk a gyerekeknek és Amrita néninek ehhez a kiemelkedő helyezéshez!

 

Számolni jó!

A székesfehérvári Hétvezér Általános Iskola által 4.osztályos tanulóknak szervezett matematika versenyen Szemenyei Noé vett részt, akit Nagy-Borbás Mária tanítónő készített fel a megmérettetésre. Gratulálunk az elért eredményhez!

 

Madarak ès fàk napja

Madarak ès fàk napját tartottunk intèzmènyünkben, melynek keretén belül érdekes, vetítéssel egybekötött előadást tartott iskolánk tanulói számára Staudinger István, a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóságának természetvédelmi őre a falunk alatt elterülő Sárrét ragadozó madarairól. Az előadás után a gyerekek szavaztak a felső tagozatos diákok rajzaira, amelyek témája a 2022. év madarának választott zöld küllő volt. A szavazatok értékelése végeztével közzé tesszük a legjobban sikerült rajzokat. Köszönjük a szervezèst Miklós Ács tanàr úrnak!😊

 

 

 

klik030114001.e-kreta.hu

E-ügyintézés elérhetősége:

eugyintezes.e-kreta.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

Oldalainkon HTTP sütiket használunk a jobb működésért.

  Elfogadom a sütiket erről az oldalról.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk