Fejér megye 6.évfolyamos tanulói számára megrendezett Toldi-verseny döntőjén vettünk részt Szabadbattyánban tanítványaimmal: Csete Natáliával, Helt Lilivel, Módi Rékával és Sütő Rékával. Az egyik csapat 4.helyezést ért el. Szeretettel gratulálok a sikeres helytállásért! Lengyel Vali néni

Mozogni jó!

A mozgás napján a hiányzó tanulók kivételével minden osztály valamilyen mozgásos tevékenységet folytatott: voltak, akik kerékpároztak vagy rollereztek, kosárlabdáztak, tekéztek, futottak, kirándultak a közeli Kopasz-hegyre, tollaslabdáztak, mókuskerekeztek, de volt sorverseny is, melyen kisdiák-tanár vezényelt le tornafeladatot a társainak, vagy éppen a közeli játszóteret vették birtokukba a gyerekek.  Mindenki nagyon jól érezte magát, az együtt töltött pozitív idő jó hatással volt mindenkire, hiszen: Mozogni jó!