Az 5. és 6. osztályos tanulók a székesfehérvári Szent István Király Múzeum nemrég átalakított főépületében nézték meg az Aranybulla-emlékév tiszteletére rendezett Királyok és szentek című kiállítást, múzeumpedagógusok irányításával pedig foglalkozáson vettek részt a gyerekek. Játékos feladatok segítségével keresték meg a kiállított tárgyakat, régi okleveleket, figyelték meg tulajdonságaikat. A foglalkoztató helyiségben a diákok a középkori kódexek mintájára nevük kezdőbetűjét kidíszítve alkothatták meg újra. A tanulók a kiállítást Fliszárné Németh Ágnes tanárnővel és Hári Gyula tanár úrral tekintették meg.

„Adassék nekik gyönyörűség…!

Meghitt, örömteli pillanatokat éltünk át anyák napja alkalmából, ugyanis az osztályok szülői közösségi tagjait hívtuk meg az iskolába e jeles nap ünneplése miatt. A gyerekek teljes szívvel, titokban akartak anyukájuknak meglepetést szerezni: tánccal, versekkel s meglepetés-játékkal készültek, készültünk. Az előadáson szem nem maradt szárazon, mindenkié örömkönnyes volt.