A Lázár Ervin Program keretén belül intézményünk több osztálya vett részt az utóbbi időben színházi előadásokon. Márciusban a 4. osztályosok az „Aki dudás akar lenni” c. műsort tekintették meg Kisgyőri Krisztián és társulata előadásában. A 3. és 5. osztályosok a székesfehérvári Vörösmarty Színházban a Diótörőcske c.előadást tekintették meg. A Köfém Művelődési Házban az 1. osztályosokat a Maszk Bábszínház kápráztatta el a Nyakigláb, Csupaháj és Málészáj címet viselő bemutatójukkal, a 2. osztályosok pedig a Szamárcsel c.előadást tekintették meg. A 7.-es tanulók Iszkaszentgyörgyön részesültek színházi élményben, az Imre Sándor Szeretetszínházért Egyesület előadásában A dzsungel könyve című zenés színdarabon vettek részt. Köszönjük fenntartónk, a Székesfehérvári Tankerületi Központ támogatàsàt, hogy tanulóink eljuthattak a színházakba és részt vehettek e színvonalas előadásokon!

 A Föld napja alkalmából kitekintettünk egy kicsit a Földön túlra. Az Utazó Planetáriumot hívtuk segìtsègül, fantasztikus èlmèny volt! Összesen öt előadást tekintettünk meg, mely a különböző korosztályoknak szólt. A legkisebbek a Szimat kapitány az űrben, a Hogyan legyünk űrhajósok, a Naprendszer felfedezése és a Bolygóutazás című műsort láthatták, míg a nagyobbak az Elképesztő világegyetem, valamint a Földtől az Univerzum határáig c. előadást tekinthették meg. Köszönjük fenntartónk, a Székesfehérvári Tankerületi Központ támogatàsàt, valamint Csór Község Önkormànyzatànak a helyszín biztosìtàsàt! Ezen a napon is gazdagabbak lettünk, köszönet érte!

klik030114001.e-kreta.hu

E-ügyintézés elérhetősége:

eugyintezes.e-kreta.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

Oldalainkon HTTP sütiket használunk a jobb működésért.

  Elfogadom a sütiket erről az oldalról.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk